Консультація по
встановленню ГБО
Запис на ремонт та
техобслуговування
Ми працюємо
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09:00 - 16:00

Для автомобілів з ГБО Bosch випустила рекомендації з підбору свічок запалювання

Рекомендації BOSCH для автомобілів з ГБО

Компанія Bosch випустила рекомендації по підбору свічок запалювання і особливості роботи двигуна на якому встановлено ГБО. Не секрет, що автомобільні мотори з встановленим газобалонним обладнанням (ГБО) піддаються трохи більшому температурному впливу ніж на бензині, через різницю потенціалів октанового числа різних типів палива та його хімічного впливу на мотор двигуна автомобіля, тому свічки запалювання з встановленим на автомобіль ГБО повинні володіти іншим технічними характеристиками, ніж автомобіль на традиційному бензиновому паливі.

Особливості роботи свічки запалювання з встановленим газом на авто

Ініціація процесу горіння свічки запалювання в двигуні автомобіля є однією з найбільш навантажених частин системи запалювання, причиною цього є прямий контакт електродів з гарячим газом в двигуні, особливо коли це стосується двигуна на якому встановлене газове обладнання і процес запалювання ще більш навантажений. Пов'язано це з фізико-хімічними відмінностями горіння газоповітряної суміші від аналогічного займання в бензинових двигунах.

Навантаження теплового коефіцієнта на двигун з встановленим ГБО

Як розповідають в компанії Bosch, одним з головних параметрів який характеризує свічки запалювання - це тепловий коефіцієнт який підбирається по його робочому навантаженні під конкретний двигун. За допомогою показника індексу теплового коефіцієнта визначається здатність свічки запалювання розсіювати температуру і відводити тепло яке передається від камери згоряння безпосередньо свічки запалювання.

Для визначення, які свічки запалювання підходять для двигуна, варто звернутися до виробника мотора який вказує це в своїх характеристиках для кожного типу двигуна.

Правильно підібрані свічки з більш високим тепловим коефіцієнтом буде приводити до більшої здатності відводити надлишки температури, а це значить, що даний вид свічки запалювання можна використовувати в більш високо навантажених двигунах, без ризику їх самозаймання. Як правило такі варіанти свічок називають "холодними", так як їх складніше нагріти, але є і мінуси, це виникнення нагару, через гіршу здатності до самоочищення.

Підібрані ж свічки з більш низьким коефіцієнтом нагріву означатиме, що свічки мають більш меншу можливість відводити тепло через що такі свічки нагріваються набагато швидше, але перевагою їх буде виникнення меншого нагару через здатність до самоочищення. Свічки запалювання подібного типу, (в народі звані "гарячі"), встановлюють в двигунах з меншою потужністю і ступенем стиснення зпулювальної суміші в яких нижча температура згоряння займистої суміші.

Вибір свічок запалювання для двигунів з встановленим ГБО

Основні вимоги для двигунів, які переобладнані для роботи на газу, вибір свічок повинен зупинитися на свічках запалювання з одним електродом, а для підвищення сили розряду рекомендується зазор зменшити.

Свічки запалювання для двигунів з ГБО випускаються зі спеціалізованих матеріалів які значно здатні збільшити їх експлуатаційний термін служби. Часто при випуску свічок використовуються сплави з металами, часто використовують паладій але також не рідкісні випадки коли в сплави додають і рідкісні дорогоцінні метали, такі як, срібло, платина та золото для збільшення експлуатаційних здібностей свічок запалювання. Такі сплави краще підходять для роботи свічок які встановлюються на двигуни переобладнані для роботи на газу і збільшення інтервалу заміни свічок запалювання.

Для тривалої і радісної експлуатації автомобіля на який встановлений газ, компанія Bosch радить ставити оригінальні та спеціалізовані під дані навантаження свічки запалювання, які спеціально були сконструйовані інженерами і розроблялись для моторів переоборудорванних на скраплений нафтовий газ, такі спеціалізовані свічки запалювання працюватимуть надійно та довго.

А для автовласників які хочуть почати економити на паливі й вирішили встановити газ на свій автомобіль з гарантією, радимо звернути увагу на нашу компанію, яка спеціалізується на переобладнанні автомобілів на газ з гарантією 3 роки! Для отримання консультації в підборі ГБО на свій автомобіль, телефонуйте нашим менеджерам, наші співробітники кваліфіковано проконсультують по всім виникшим у Вас запитаннях щодо встановлення газобалонного обладнання на автомобіль і допоможуть підібрати найкращий варіант комплектації ГБО.

Також ви можете ознайомитись з варіантами комплектації газобалонного обладнання, характеристиками й вартістю установки ГБО на нашому сайті "СТО Установка ГБО", де ви детально зможете дізнатися про комплектації під ключ з гарантією й ознайомитись з варіантами установки і розташування кнопок перемикання газ/бензин та заправочного пристрою які розміщені в фотогалереї наших виконаних робіт й вибрати для себе варіанти які найбільше Вам сподобалися.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Імя*
Email
Введіть коментар*
10 + ? = 13
Введіть капчу*